Tadilat - Tamirat

Elektrik bakım onarım konusunda günün her saatinde güvenerek iç rahatlığıyla çağırabileceğiniz tek servis olmaktan gurur duyuyoruz.Elektriksel problemleriniz günün hangi saatinde,haftanın hangi gününde olursa olsun hizmette sınır yok her zaman hizmetinizdeyiz.

Mesafenizin uzaklığına göre 30-45-60 dk aralığında tarafınıza en yakın mobil ekibimizi yönlendiririz.Ekiplerimiz mobil olarak çalışırlar.Araçlarımız çeşitli bölgelerde hazır beklemektedir.Acil elektrik servis talebiniz bize ulaşır ulaşmaz size en yakın olan mobil ekimizi yönlendiririz.

Elektrik tesisatlarınızın bakımlarını aksatmamalısınız.Belirli periyodlarla bakıma almalısnız.Özellikle fabrikasyon çalışan yerler veya büyük şirketler bu bakımı yaptırmazlarsa ufak bir maliyetle en başta çözülebilecek bir sorunu bakım onarım işlemini aksatmalarından dolayı çok daha pahalıya çözmek zorunda kalabilir.

Ayrıca işi bilmeyen kişiler elektrik tesisatlarına müdehale etmeye çalıştığında daha büyük problemlerin ortaya çıkmasının yanı sıra kişi kendine de zarar verebilmektedir.

Siz iyisimi işi uzmanına bırakın.Hizmette sınır tanımayan gece demeyen gündüz demeyen Kaya Elektrik ile çalışın.

Unutmayın sorunsuz hizmet garantisi veriyoruz….

İletişim

Teşekkürler! Başarıyla gönderilmiştir.
Hata! Mesajınız gönderilemedi.