İstanbul Kadıköy ve tüm bölgelerinde faaliyet gösteren Kadıköy Elektrikçi, elektrik malzemeleri satış sisteminde, onarım, bakım ve kurulum gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. Uydu sistemleri, güvenlik sistemleri ve elektrik tesisatı tadilat, tamirat işlemlerinde günün her saati hizmet seçenekleri sunuluyor.

Kadıköy Elektrikçi Firma Hizmetleri

Tüm elektrik tesisatlarında tamirat, tadilat, bakım, yenileme ve parça değişim gibi hizmetler sunuluyor. Kadıköy ve İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firma, aydınlatma sistemleri ve avize satış seçenekleriyle de hizmet vermektedir.

Montaj hizmetleri dahilinde fuar stand kurulumları ve her türlü elektrik tesisat sistemleriyle faaliyet sunuluyor. Ayrıca diafon ve görüntüleme sistemleri, güvenlik ve geçiş sistemleri, dekorasyon gibi hizmetler verilmektedir.

Kadıköy Elektrik Tadilat ve Tamirat

Uydu, elektrik, avize satış ve tamirat hizmetlerinin yanı sıra keşif, kurulum, yenileme ve nakil gibi işlemlerde de elektrik hizmetleri sunuluyor. Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Acıbadem, Beykoz ve Ümraniye bölgelerinden 0532 588 83 45 numaralı telefon üzerinden erişim sağlanabilir.

Konut, bina, apartman ve site tesisatları, iş yeri, işletme, fabrika veya daha büyük alanlarda elektrik tesisatı, tamirat ve bakım işlemleriyle profesyonel hizmetler sunuluyor. Elektrik malzemeleri satış ve yedek parça ile parça satış, tamirat ve tadilat hizmetleri için 08:00 ile 21:00 saatleri arasında hizmet sunuluyor.

Hızlı, güvenilir ve profesyonel hizmet sunumları ile her türlü elektrik, elektronik onarım ve bakım işlemlerinde faaliyet sunuluyor.