Üsküdar ilçemizde her mahallesinde Uzman Elektrik Teknik personeller tarafından sizin ihtiyacınıza göre en iyi hizmet sunulur.

Kandilli Mahallesi

İşinde uzman teknik personeller hizmette sınır tanımadan yanınızda olacaktır. Servis talebiniz doğrultusunda semtinizin uzaklığına göre en kısa sürede talebinize cevap verilecektir.

Kısıklı Mahallesi

Sayaç panoları, kumanda kontrol panoları , AG ana dağıtım panoları, AG tali dağıtım panoları kompanzasyon panolarının bakım ve onarım hizmetleri verilir.

Kirazlıtepe Mahallesi

Fabrika, İş yerleri, Mağaza ve Konutların Elektrik ve Aydınlatma Sistemi Tesisatı ve Taahhüdü işleri zamanında ve en uygun malzeme kullanılarak uzman ekipler tarafından profesyonel bir hizmet kalitesi ile uygulanır

Kuleli Mahallesi

Konut, ticari ve kamusal alanlarda; iç mekan, Dış mekan aydınlatmaları, peyzaj , cadde aydınlatmaları uzman ekipler tarafından yapılır.

Kuzguncuk Mahallesi

Günümüzün önde gelen aydınlatma teknolojilerinden birisi olan led aydınlatma teknolojileri evinizin ve işyerlerinizin her noktasında kullanılmakta ve önemli tasarruf sağlamaktadır.

Küçük Çamlıca Mahallesi

LED aydınlatma, led dekorasyon işleriniz için hizmetinizdeyiz.

Küçüksu Mahallesi

İlk prensibimiz önce insan dedik, tüm ekip arkadaşlarımız iş güvenliği konusunda eğitilmiş ve elektriğin neler yapabileceği konusunda bilinç ile sıfır hata ve minimum kaza riskine yönelik bilinçlendirme teorik ve pratik eğitimlerini tamamlamışlardır.

Küplüce Mahallesi

%100 müşteri memnuniyetli iş teslimi ilkemiz ile her iş teslimi tutanağımızda gülümseme garantisini hedefledik.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi

Hizmet sonrası teknik servis hizmetimizde en hızlı ve optimum çözüm odaklı olma yolunda ki başarımız küçümsenmeyecek ölçüde.

Mimar Sinan Mahallesi

Varlığımızı bir telefonunuz kadar yakınınızda olmanın onuruna borçluyuz.

Murat Reis Mahallesi

Özellikle Üsküdar başta olmak üzere İstanbul’un Anadolu Yakasından tüm ülkeye her teknolojiyi ilk getiren firma olma çabamız neticelerini vermekte. Teknolojinin anahtarı elinizde.

Salacak Mahallesi

Sektörümüzde yeniliklere açık ilklerin işletmesi olarak, hayattan elektrik alın diyoruz ve ne hayal ederseniz onun aydınlığını hayatınıza uyarlıyoruz.

Selamiali Mahallesi

Profesyonel ekibimiz ile varoldukca ilkelerimizden taviz vermeden hizmet vermeye devam edeceğiz.

Selimiye Mahallesi

Çalışma azmimizi sizden alıyoruz.

Sultantepe Mahallesi

Elektrik sektörüne yeni bir anlayış kazandıran Güner Elektrik ve Aydınlatma konuyla ilgili desteğe ihtiyacı olan müşterisinin taleplerinin tamamına karşılık verebilecek şekilde kendini yapılandırmış ve profesyonel kadrosuyla kaliteli hizmetlerini geliştirmiştir.

Ünalan Mahallesi

Elektrik ile ilğili bir kablo sorunu da olsa, bir maakina aksamının elektrik devreleri de olsa bizi arayabilir hasarınız ne olursa olsun en kısa zamanda çözüm bulabilirsiniz.

Yavuztürk Mahallesi

Modern şehirleşmenin getirisi olan çok katlı ve daireli yaşam alanlarında her geçen gün daha etkili güvenlik ve korunma önlemleri de almak gerekiyor.

Zeynep Kamil Mahallesi

Görüntülü diafon sistemlerinde güvenilirliği test edilmiş markalar ile Antalya genelinde, Bulgurlu merkezimizden proje bazlı hizmet vermekteyiz.

 

Görüntülü Diafon Sistemleri hakkında…