İstanbul elektrikçi firma olarak Çekmeköy Elektrikçi, mobil çağrı ve mobil araç sistemleriyle en hızlı servisi sunuyor. Güner Elektrik, her türlü elektrik tesisatı tamir ve tadilatı ile arıza tespit, onarım, bakım, malzeme satış ve kurulum hizmetleriyle, profesyonellik sunuyor.

Çekmeköy ve çevre bölgelerden elektrik tamiratı için 0532 588 83 45 numaralı hatlardan hizmet veriliyor.

Güner Elektrik Hizmetleri

Uydu sistemlerinde satış, kurulum ve tamirat, aydınlatma sistemleri ve avize satış hizmetlerinin yanı sıra montaj- demontaj, onarım ve tadilat hizmetleri sunuluyor. Her biri alanında uzman elektrik ustaları ve teknisyenler ile İstanbul’un elektrikçi firması olarak hizmet sunuluyor.

Elektrik tesisatı tadilat- tamirat, güvenlik sistemleri tadilat- tamirat, montaj, fuar standı kurulumu, diafon sistemleri, dekorasyon ve elektrik malzemeleri satış sistemleriyle hizmet veriliyor.

Çekmeköy Elektrik Hizmetleri

Sıva üstü serileri ile nemliyer serileri, aydınlatma ürünleri, prizler, plastik elektrik tesisatı malzemeleri, kablo kanalı çeşitleri, grup priz ve çeşitlerinin yanı sıra park ve bahçe armatürleri gibi pek çok elektrik ürünü ile satış hizmetleri sunuluyor.

Çekmeköy elektrikçi hizmetlerinden yararlanmak için mobil çağrı numarasından 08:00 ile 21:00 saatleri arasında erişim sağlanabilir. Acil elektrik tamiratı hizmetleriyle hızlı, kaliteli, güvenilir hizmetlerle ekonomik fiyatlar sunuluyor. Çekmeköy, Beykoz, Ataşehir, Üsküdar ve çevre ilçelerden günün her saati erişim sağlanarak, elektrik tamiratı, bakım, arıza tespiti, kurulum ve montaj hizmetlerinden yararlanım sağlanabilir.