Her türlü elektrik tesisatı tamir ve bakım işlemleri için, Beykoz Elektrikçi hizmet veriyor. Beykoz, Ataşehir, Acıbadem, Üsküdar ve Ümraniye bölgelerinin yanı sıra Kadıköy elektrik tamiratı ve tadilatında da mobil hizmetler sunuluyor. Elektrik malzemeleri satış sistemi ve onarım hizmetleriyle tam donanımlı mobil araçlar ile en hızlı sürede erişim ve kısa sürede kaliteli hizmetler sunuluyor.

Beykoz Elektrikçi Hizmetleri

Uydu sistemleri satış, kurulum ve onarım hizmetlerinin yanı sıra güvenlik ve alarm güvenlik sistemleriyle tadilat, tamirat işlemleri sunuluyor. Beykoz Elektrikçi firma olarak Güner Elektrik, Beykoz ve tüm civar bölgelerde etkili, profesyonel ve güvenilir hizmetler sunmaktadır.

Tüm yapılarda elektrik tesisatı çekimi, arıza tespit ve onarım faaliyetlerinin yanı sıra malzeme satış, yenileme ve bakım faaliyetleri sunuluyor. Mobil çağrı merkezlerinden 08:00 ile 21:00 saatleri arasında elektrik tamiratı ve tadilatı hizmetleri sunuluyor.

Beykoz Elektrik Onarım ve Bakım

Fuar stand kurulumları, işletme elektrik tesisatı kurulumları, diafon ve kapı görüntüleme sistemleri, avize satış ve kurulum hizmetleri, elektrik tesisatı tamiratı ile dekorasyon sistemlerinde satış, onarım, bakım ve kurulum hizmetleri sunuluyor.

Elektrik sistemlerinde ücretsiz keşif ve arıza tespit işlemlerinin yanı sıra profesyonel kurulum ve parça satış, yenileme hizmetleriyle faaliyet gösteriliyor. Markalı ürünlerden muhtelif malzemelere, tesisat malzemelerinden dekoratif sigorta kutularına dek yüzlerce elektrik malzemesi ile satış hizmetleri sunuluyor. Mobil ekipman ve alanında uzman elektrik ustaları ile Beykoz bölgesinin tamamına hizmet veriliyor.