İstanbul Ataşehir elektrikçi firması, her türlü elektrik ürünlerinde bakım, onarım ve malzeme satış sistemleri olarak faaliyet gösteriyor. Ataşehir elektrikçi mobil hizmet seçenekleri ile hızlı erişim ve kaliteli hizmet sunumlarıyla faaliyet gösteriyor. Elektrik malzemeleri ve avize satış sistemlerinin yanı sıra uydu cihazları satış, kurulum, nakit ve montaj işlemleriyle hizmet sunuluyor.

Ataşehir Elektrik Hizmetleri

Her türlü elektrik tesisatı ve ürünü kurulumlarında, tamirat ve tadilat işlemlerinde Ataşehir Elektrikçi hizmet vermektedir. Uydu sistemleri, güvenlik ve görüntüleme sistemleri, alarm güvenlik sistemleri, elektrik tesisatı kurulum, tamirat ve bakım işlemlerinde profesyonel hizmet sunumları yapılıyor.

Aydınlatma sistemlerinde, iç ve dış alan aydınlatma ürünleri satış, montaj- de montaj, tadilat ve onarım hizmetleri sunulmaktadır. Uygun fiyat avantajları ve güvenilir hizmet seçenekleri ile fuar standı montaj işlemleri, mağaza ve işletmelerde elektrik sistemleri, vitrin ve donanım tesisatlarının yanı sıra diafon sistemleri ve dekorasyon sistemlerinde elektrik hizmetleri veriliyor.

Mobil Elektrik Tamir Servisi

Ataşehir İstanbul elektrikçi, 0532 588 83 45 numaralı mobil çağrı sistemiyle İstanbul’un pek çok bölgesinde faaliyet gösteriyor. Elektrik tesisat tamirinin yanı sıra onarım ve bakım, parça veya yedek parça temin ve tamiratı, demonte ve monte hizmetleri, keşif ve kurulum hizmetleri sunuluyor.

Ataşehir ve civar bölgelerden 08:00- 21:00 saatleri arasında mobil erişim sağlayarak, tüm elektrik- elektronik montaj, tamirat ve yenileneme hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.